Solarix Patch kabel 50/125 SCupc/SCupc MM OM4 3m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM4-3M-D

SXPC-SC/SC-UPC-OM4-3M-D
Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 3m.... více
Běžná cena: 295  (-23%)
186.78 Kč bez DPH
Na dotaz
226 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry

Solarix Patch kabel 50/125 SCupc/SCupc MM OM4 3m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM4-3M-D

Patch kabel 50/125 SCupc/SCupc MM OM4 3m duplex


Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 3m



Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních.




































Technické informace
Plášť: LSOH
Konektor: SC/SC
Broušení ferule: UPC/UPC
Průměr ferule: 2.5 mm/2.5 mm
Typ vlákna: G.651.1 OM4
Délka: 3 m
Max. zpětný útlum: >35 dB
Max. vložný útlum: <0.3 dB
Cykly připojení odpojení: min. 1000
Rozměr vlákna: 50.5/125 µm
Průměr primární ochrany vlákna: 250 µm
Průměr sekundární ochrany vlákna: 900 µm
Vnější průměr simplexního kabelu: 2.0 mm
Tahový prvek: aramidová příze
.
Typ vlákna
Multimode
Typ kabelu
Patch kabel
Typ konektoru
SC

Solarix Patch kabel 50/125 SCupc/SCupc MM OM4 3m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM4-3M-D

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
Prodejna RAAB Computer
Čs. brigády 93
76861 Bystřice pod Hostýnem
Česká Republika
IČO: 05558069
DIČ: CZ05558069
Další informace
Textové stránky